Jesteśmy KEES Werkt

Twój partner w elastycznych formach zatrudnienia

Jesteśmy małą rodzinną firmą, która pomaga klientom w znalezieniu personelu pracującego w ramach elastycznych form zatrudnienia. Naszym najważniejszym celem jest znalezienie odpowiedniej osoby do wykonywania danej pracy.

Mamy indywidualne i pragmatyczne podejście. W Kees Werkt rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego pracownika, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszych kandydatów do pracy. Komunikacja w naszej agencji przebiega bardzo bezpośrednio, dzięki czemu działamy szybko i energicznie. Zapewniamy klientom stałą osobę do kontaktu i pomoc przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

W ciągu ponad 10 lat znaleźliśmy ponad 3654 pracowników dla 54 klientów. Ale najbardziej cieszą nas zadowoleni klienci i pracownicy tymczasowi, którym pomogliśmy!

Poznaj nasz zespół

Jakość

Pracują u nas sprawdzeni, niezawodni ludzie, którzy mogą zawsze liczyć na nasze wsparcie. Staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów i dbamy o to, by byli w najwyższym stopniu zadowoleni z naszych działań.

Wierzymy, że te podstawowe wartości wyróżniają nas na tle innych agencji pracy tymczasowej i pozwalają nam świadczyć najlepsze usługi naszym klientom i pracownikom!

Działamy zdecydowanie

Nie zadowalamy się półśrodkami i dokładamy wszelkich starań, by znaleźć najlepszych kandydatów do pracy dla naszych klientów. Możemy działać szybko i skutecznie dzięki bezpośredniej komunikacji. Chcemy przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu być do usług naszych klientów, by zawsze zapewniać im najlepsze rozwiązania i pomagać w rozwoju ich działalności.

Indywidualne podejście

Jesteśmy małą firmą rodzinną, co znajduje odzwierciedlenie w naszym indywidualnym podejściu. Wierzymy, że ważne jest budowanie osobistych relacji z naszymi klientami i pracownikami tymczasowymi. Pozwala nam to lepiej ich zrozumieć i lepiej odpowiadać na ich potrzeby. Dzięki temu indywidualnemu podejściu nasza agencja wyróżnia się ciepłym i rodzinnym charakterem, który tak bardzo cenią sobie nasi klienci i pracownicy tymczasowi.

Pracujemy całodobowo przez 7 dni w tygodniu

codziennie do Twojej dyspozycji

Agencja Kees Werkt jest przez cały czas dostępna zarówno dla pracowników, jak i klientów, aby odpowiadać na ich pytania i pomóc im szybko znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Nasz zespół profesjonalnych pracowników jest do Twojej dyspozycji w dzień i w nocy. Rozumiemy, że w tej branży niezbędna jest dobra komunikacja i obsługa, dlatego dla komfortu naszych klientów i personelu zatrudniamy wielojęzycznych pracowników.

© 2024 KEES Werkt B.V.
Created by